بسته آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن

/بسته آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن
بسته آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۷:۰۸:۲۸

بسته آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن

تخفیف ویژه و پیشنهاد ویژه

 ****آشنایی با پک آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن****

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم، یکی از قوی ترین و حتی (اگر به درستی اجرا بشه)  قویترین روش آموزش زبان  انگلیسی هست.

سیستم کار ما به این صورت هست که یک قسمت از یک فیلم و یا انیمیشن رو (مثلا حدود ۱۰ دقیقه رو) با هم  نگاه میکنیم و بعدش با هم دیگه یه بار دیگه

همون ۱۰ دقیقه رو نگاه میکنیم ولی اینبار کل نکاتش رو یاد میگیریم.

یعنی لغت یاد میگیریم.گرامر یاد میگیریم. تلفظ درست رو یاد میگیریم. لیسنینگمون قوی میشه. و اسپیکینگمون هم قوی میشه.

چه جوری میشه اینقدر راحت اینهمه مطلب یاد گرفت؟

در هر ثانیه از فیلم کلی مطلب برای یادگیری وجود داره، کلمات جدید، نکات تلفظ و … مثلا در این کلیپ ۵۰ ثانیه ای هم یک عبارت یاد میگیرید و هم یک نکته ی فوق العاده به درد بخور در مورد تلفظ درست. و به این دلیل که هم تصویر و هم یک داستان در ذهنتون هست، میتونید خیلی راحت این کلمات و عبارات و نکات را با چند بار مرور برای همیشه به خاطر بسپارید.

این کلیپ از دی وی دی اول، قسمت اول انیمیشن Wreck-it Ralph برداشته شده.

خوب بود؟ حالا میتونید get you رو مثل انگلیسی زبان ها تلفظ کنید؟ راحت نبود؟ عالی نبود؟

حالا در دی وی دی دوم علاوه بر کلماتی که در دی وی دی اول یاد گرفتیم میایم کلمات جدید تری هم یاد میگیریم.

و باز به دلیل داشتن یک تصویر واقعی، انگار که در محیط هستیم و یک نفر داره برامون اون اتفاق ها رو شرح میده و کمکمون میکنه تا بتونیم هم زبان یاد بگیریم و هم اتفاق هایی که میافته رو توصیف کنیم.

به این کلیپ کوتاه که از قسمت اول دی وی دی دوم پک Beauty and The beast برداشته شده دقت کنید و ببینید معنی کلمه ی conk  چقدر راحت در ذهنتون مینشینه.

اینبار چطور بود؟ حالا از این به بعد هروقت همچین صحنه ای رو دیدید یاد این کلمه و این صحنه بیافتید. He conked him  . اینجوری یاد گرفتن شیرینه، نیست؟؟

حالا با تمام این همه خوبی ، برخی از دوستان میگن که خوب اینا فقط لیسنینگ ما رو قوی میکنه ولی ما میخوایم اسپیکینگمون قوی بشه و بتونیم حرف بزنیم.

هر قدر Listening شما قوی تر بشه، Speaking شما قوی تر خواهد شد. و یادتون باشه که همیشه قدرت Speaking از قدرت Listening کمتره.

در فارسی هم به همین صورت است.

ما همه سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای رو میتونیم گوش بدیم و متوجه بشیم ولی کمتر کسی میتونه مثل ایشون صحبت کنه.  رابطه ی اسپیکینگ و لیسنینگ مثل یک بالون میمونه. که لیسنینگ (قدرت شنیداری) حکم کیسه ی هوای گرم رو داره و اسپیکینگ ( قدرت گفتاری ) حکم سبد متصل به بالون رو داره. برای بالا بردن سبد ما ناچاریم که اول کیسه ی هوای گرم رو بالا ببریم و هرچقدر این کیسه بالاتر بره، سبد هم بالاتر میره. و این رو هم میدونید، که اگر کیسه از زمین جدا نشه، سبد هم بالا نخواهد رفت. دقیقا رابطه ی اسپیکینگ و لیسنینگ هم به این صورت است. کسانی که نا شنوا به دنیا میآن معمولا تا آخر عمر از قدرت تکلم محرومند، چرا که اون کیسه ی هوای گرم ( لیسنینگ) به هیچ وجه از زمین جدا نمیشه. ( تقویت نمیشه.)

از اینها گذشته، در پک ها نکات لازم برای اسپیکینگ رو هم مورد نظر قرار دادیم و به شما خواهیم گفت  که مثلا این اصطلاح به چه صورت مورد استفاده قرار میگیره ، و شما چگونه میتونید از آن عبارت در صحبت های روزانه استفاده کنید. مثلا به این کلیپ کوتاه از دی وی دی اول Wreck-it Ralph  توجه کنید.

در این کلیپ یک عبارت بصورت کاملا طبیعی مورد استفاده قرار میگیره و من هم طرز استفاده ی صحیح از این عبارت رو که مربوط به توصیه کردن چیزی به کسی هست رو به شما گوشزد میکنم.

So, if I were you I would use these lessons to save a lot of time and learn English while having fun.

خوب نظرتون راجع به این چی بود؟ کدوم بهتره؟ اینکه در کلاس بیایم ۴ ساعت بگیم، اول فاعل بعد فعل بصورت گذشته  بعد …. یا اینکه بصورت طبیعی، انگار که در محیطیم، مثل خود انگلیسی زبانها زبان رو یاد بگیریم؟

با استفاده از این پکها شما، خیلی بیشتر از کلاسهای آموزشی نکات علمی و مهمی رو یاد خواهید گرفت و بار آموزشی این پکها خیلی بیشتر از کلاسهای زبان است.

یکی دیگه از کارهایی که در این پک ها انجام میدیم، آموزش نکات خاص و ظریف زبان انگلیسی هست. چون از این نکات بصورت طبیعی در فیلم ها و انیمیشن ها استفاده میشه، و شما بعد از دیدن این پکها، نکاتی از زبان انگلیسی رو یاد خواهید گرفت که تقریبا جایی گفته نشده.

مثلا در این کلیپ از دی وی دی اول Beauty and The Beast تفاوت دو جمله ی I will do anything و I will do everything را یاد خواهید گرفت.

چند نفر رو دیدید که میگن ما دیپلم زبان داریم، یا فلان مدرک رو داریم، یا مثلا چند سال کلاس زبان میریم، اما فیلم ها رو هنوز متوجه نمیشیم، یا مثلا وقتی تو یه جمع انگلیسی زبان وارد میشن نمیتونن با اعتماد به نفس انگلیسی صحبت کنند، اشکال کار از زبان آموزها نیست. اشکال کار از انگلیسی مصنوعی هست که تدریس میشه و زمین تا آسمون با انگلیسی واقعی تفاوت داره. حالا شما میخواید وقتتون رو برای یادگیری انگلیسی واقعی صرف کنید یا انگلیسی کتابی، یا مثلا واسه حفظ کردن کلی لغت که هیچ کس ازشون استفاده نمیکنه؟

نکته ی فوق العاده ی دیگه ای که در آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن وجود داره اینه که اصطلاحات و عباراتی رو یاد میگیرید که تقریبا در هیچ کتابی نوشته نشده ولی بین انگلیسی زبانها هرروز استفاده میشه.

به این کلیپ کوتاه توجه کنید و ببینید که چطور اصطلاحات رایج در فیلم ها و انیمیشن ها استفاده میشه و چه قدر راحت شما میتونید با این پک ها اونا رو یاد بگیرید.

دقت کردید که در کلیپ بالا علاوه بر اون اصطلاح رایج، یک نکته ی گرامری هم توضیح داده شد. بعلاوه شما با تماشای این پکها یک جهش عظیم در سطح Listening و Speaking خواهید داشت.

الان با دیدن تقریبا ۵ دقیقه از این ۲ مجموعه ی آموزشی این همه نکته یاد گرفتید، نگرفتید؟

چقدر ارزش داشت این ۵ دقیقه؟

هرکدوم ازاین پکها حدودا ۲۲ ساعت آموزش به همین شیوه خواهد بود.

بعلاوه شما میتونید یک قسمت و یک دمو از این درس ها رو به رایگان از سایت ما دانلود کنید.

به نظرتون وقتش نیست که از یک روش جدید برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنیم و از یادگیری لذت ببریم؟

برای مدتی محدود

برای مدتی محدود هرکدام از پکها با تخفیف ویژه به فروش میرسد.

حالا من ازتون یک سوال دارم. وقتی برای یادگیری میخواید هزینه کنید آیا فقط پول هزینه میکنید؟ تا حالا به زمانی که برای یادگیری صرف میکنید، توجه کردید؟ شما همیشه پول از دست رفته رو میتونید دوباره بدست بیارید، تنها چیزی که هرگز به شما بر نمیگرده، عمر و زمان شماست. یکبار یکی از دوستانی که با من تماس گرفته بود به من گفتند که نزدیک به چند سال است  که کلاسهای زبان مختلف رو امتحان کردند، پر واضح است که اشکال کار در روش اشتباه بوده. روش هایی که به ما چیزهایی یاد میدهند که ما رو به هدفمون نمیرسونه. متدهایی مثل حفظ لغت، حفظ گرامر، تکرار طوطی وار و …  تحقیقات زیادی در سراسر دنیا انجام شده که ثابت کرده متدهایی مثل حفظ لغت، حفظ گرامر و… نه تنها سودی برای زبان آموز نداره بلکه گاها باعث ایجاد مشکلات در یادگیری هم میشه. ( مثل دل زده شدن از یادگیری، یا ایجاد حس عدم توانایی در یادگیری و …)

یادتون باشه که هدف شما، حفظ کردن لغت یا حفظ کردن قوانین گرامر نیست. آیا هدفتون استفاده از زبان انگلیسی مثل زبان مادریتون نیست؟

حالا ارزش این پکیج ها چقدره؟

یک بار با هم مرور میکنیم که روی چه چیزی میخواید سرمایه گذاری کنید.

حدود ۲۲ ساعت فیلم آموزشی ، که مثل مثال های بالا تمام نکات، تمام لغات و … آموزش داده خواهد شد.

متن کامل صحبت های استاد و دیالوگها بصورت فایل پی دی اف، در دی وی دی ها وجود داره.

شما به تیچرتون دسترسی خواهید داشت.

من با تمام زبان آموزهام در ارتباط هستم و تمام تلاشم بر این است تا تمامی سوالاتی که ازم پرسیده میشود رو جواب بدم. شما هم میتونید  شماره ی من رو در مخاطبین گوشیتون دخیره کنید و  با یکی از نرم افزارهای رایج مثل تلگرام یا واتس اپ با من در ارتباط باشید و سوالاتتون رو ازم بپرسید.

قیمت:

حتی کمتر از یک ترم کلاس زبان رفتن. عالی نیست؟ 🙂

تازه الان هر پک حدود ۲۰ % و هر دو پک با هم با تخفیف ۴۰ هزار تومانی به شما ارائه میشود.

اگر هر دو پک رو جدا سفارش بدید، قیمت این ۲ پک  میشه ۱۷۰=۹۵+۷۵ با اعمال تخفیف ویژه میشه : ۱۴۰=۸۰+۶۰

برای شروع این یادگیری پربار میتونید یکی از ۲ راه زیر رو انتخاب کنید:

۱) خرید از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سایت

۲) واریز مبلغ مورد نظر به شماره کارت :

۶۱۰۴-۳۳۷۷-۵۰۱۰-۰۲۴۸

بانک ملت به نام محمدحسین میرزاده.

بعد از واریز مبلغ مورد نظر، با ارسال پیامک به شماره ۰۹۳۶۰۳۲۰۰۸۸ و ارسال شماره پیگیری و همچنین آدرس پستی ، ما را در جریان پرداخت قرار دهید تا بسته ی مورد نظرتون در همان روزکاری براتون ارسال بشه. (هزینه ی پست بر عهده ی Filmozaban.com  است)

برای اینکه بتونید مطمئن باشید که سرمایه گذاری درستی دارید انجام میدید میتونید اول دمو ها و بخشهای رایگان را از لینکهای زیر ببینید و بعد خرید کنید.

****ما به شما اطمینان میدهیم که روشمون مفید و پر بازده خواهد بود.****

۱) آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن – Beauty and The Beast

۲) آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و انیمیشن – Wreck-It Ralph

پسورد فایل: www.filmozaban.com

***** نظر برخی از دوستان راجع به پکهای آموزشی فیلم و زبان ****

سلام

این شیوه به نظرم شیوه خیلی خوب و کارآمدیه و خیلی لذت بخشه چون همه ما از دیدن کارتون ها لذت میبریم و خسته کننده نیست برامون. هر کارتون و انیمیشنی بهتر از یک کتاب میتونه مفهوم رو برسونه مثلا در کارتون Wreck-it Ralph میبینیم که کارتون میخواد بگه ما میتونیم تغییر کنیم، زندگی ما دست خودمونه کسی نمیتونه جلوی عوض شدن ما به سمت خوبی ها رو بگیره. شخصیت Ralph برام خیلی دوست داشتنیه و کلا تیپ و چهره با نمکی داره و دلنشینه با تشکر از زحمات استاد میرزاده که در فیلم واقعا مطالب رو خوب و جامع توضیح میدن و به سؤالات پیش اومده هم خیلی سریع و جامع پاسخ میدن.

آقای مهدی کاشانی

سلام،

یادگیری موقعی صورت میگرد که روشی که شما برای رسیدن به هدفتان انتخاب کرده اید جوری نباشد که با گذشت زمان از ادامه دادن به مسیرتان خسته شوید. نزدیک به چند ماه است که پکیج wreck it Ralph  رو دنبال میکنم٬ اصلا خسته نشده ام و یادگیریم بسیار عمیق بوده.

آقای امین عربزاده

سلام

به جرأت می تونم بگم محصول آموزشی شما بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی هست که تا به حال دیدم. بی نهایت سپاسگذارم بابت کار با ارزشی که انجام دادین.خسته نباشید.

خانم پری کریمی:

درود بر شما

بعنوان شخصی که بالغ بر ۱۵ سال است با زبان درگیر است و در حال حاضر تمام این مواردی که حسین آقا بیان می کنند رو تدریس می کنه, باید بگم که این اولین وب سایتی ایرانی است که این چنین به مسئله یادگیری زبان پرداخته و بنده هم تایید می کنم و هم توصیه می کنم از کلاس ها و بسته های آموزشی ایشون نهایت استفاده رو ببرید.

با تشکر و سپاس

Hat off

آقای شهروز:

سلام

بهترین کارتونه که دیدم خیلی شخصیت Ralph رو دوست دارم هم چهره بامزه ای داره هم طرز حرف زدنش و رفتارش شیرینه انقد این شخصیت رو دوست داشتم که رفتم دربارش تو اینترنت سرچ کردم و دیدم که گوینده شخصیت Ralph خیلی شبیه خود کاراکتره! آقای جان کریستوفر ریلی.

توضیحات استاد میرزاده عالیه همه چی رو توضیح دادن تو فیلم و واقعا انگلیسی رو انگلیسی توضیح میدن و این بهترین شیوه برای یادگرفتن یک زبان فرّار مث زبان انگلیسه. استاد میرزاده واقعا با حوصله و خیلی خوب و کامل به سؤالاتی که برام پیش اومد جواب دادن، من اتفاقی با این سایت آشنا شدم ولی با خرید این دی وی دی واقعا خیلی چیزهای جدید یاد گرفتم یه نکته خوب این فیلم اینه که شخصیت هاش به زبان محاوره آمریکایی حرف میزنن و خیلی راحت میشه فهمید که اونا چطوری صحبت میکنن و ما میتونیم از اونا الگوبرداری کنیم. واقعا لذت بردم از تماشای این کارتون همراه با توضیحات خوب استاد میرزاده.

با تشکر از زحمات استاد میرزاده

مهدی:

اولش فکر نمیکردم با توجه به اینکه من اصلا به کارتن علاقه ندارم چیز چندان جالبی برام باشه و یا حتی جملات کاربردی که در مکالمات روزانه بکار میره رو در خودش جای داده باشه ولی به صحبت های شما اعتماد کردم و هر دو پک رو خریداری کردم.
الان هم خیلی راضیم.
کلمات رو در جملات کاربردی باید آموخت و چه بهتر که بین جملات مختلف یک ارتباط منطقی و پیوستگی وجود داشته باشه و بنظرم فقط و فقط این ارتباط از طریق دیدن فیلم و کارتن بوجود میاد.
بسیار بسیار از شما سپاسگزارم که این مجموعه بی نظیر رو تولید کردین و امیدوارم شاهد حضور آثار شما در عرصه جهانی باشیم.

آقای بهرام آزادی:

راستش من ۳ یا ۴ ماهی بود که توی اینترنت و اینور اونور دنبال چیزی دقیقا مثل کار شما میگشتم. که تابستون سال گذشته توی آپارات یه تیکه از دیو و دلبر رو دیدم ، واقعا هیجان زده شده بودم از پیدا کردن چنین چیزی.. و یه چیز دیگه که برام جالبه، اینه که توی هر پارت ، صدای شما و توضیحاتتون به قدری انرژی داره که حتی اگه حوصله هم نداشته باشی و خواسته باشی فقط از روی تکلیف اون قسمت رو ببینی… بعد از ۳ دقیقه شروع میکنی به لذت بردن از روال کار.

خانم فاطمه اشراقی:

سلام،

به نظر من خیلی طرح جالبیه و مفید هست. اگه بشه تعداد فیلمها رو بیشترکنید خوبه و لغات جدید رو هم بصورت یک دفترچه کوچک یا فایل پی دی اف اضافه کنید. در کل خیلی خوبه متشکرم.

دکتر فرخانی:

من درس اول رو دیدم و شنیدم،واقعا عالیه ،با این روش خیلی سریع میشه خیلی چیزا یادگرفت،مثل لغت،اصطلاح و…واقعا تشکر میکنم من خیلی لذت بردم.

زهرا:

khyli jalebe makhsusan vase oon adamee ke mikhan bedune inke be zahmat bioftan english yad begiran

خانم طیبه کاکشپور:

باسلام خدمت استاد میرزاده و خسته نباشید…

به محض دیدن محصول اموزشی و بی نظیر شما اقدام به تهیه آن کردم واین پک همان چیزی است که به دنبالش میگشتم .صمیمانه سپاسگذارم و امیدوارم همواره موفق باشید…

خانم شبنم باقری:

با سلام و تشکر از پکیج بسیار آموزنده شما و زحماتی که برای گرد آوری این مجموعه کشیدید. ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﻱ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺯﺑﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﺑﺘﺪﺍﻱ ﺍﻣﺮ ﻳﻚ ﻣﻨﺒﻊ ﻣﻔﻴﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﺷﻨﻴﺪﺍﺭﻱ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﻬﻤﺘﺮ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﺮﻭﻉ ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺍست. ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﻳﻦ ﺧﺼﻮﺻﻴﺖ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺮ ﻫﻔﺘﻪ ﻓﻘﻂ ﻳﻚ ﺟﻠﺴﻪ ﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻭ ﻣﺸﺘﺎﻗﺎﻧﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﻫﺴﺘﻢ ﺗﺎ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻓﻴﻠﻢ ﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺯﺑﺎنه.

ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻓﺎﻳﻞ ﺻﻮﺗﻲ ﻓﻴﻠﻢ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﻴﺮﻩ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﮔﻮﺵ ﻛﻨﻴﻢ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﻮﺛﺮﺗﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺻﺪﺍﻱ ﻓﻴﻠﻤﻮ ﺿﺒﻂ ﻛﺮﺩﻡ ﻭ ﻓﺎﻳﻞ ﺻﻮﺗﻲ ﻓﻴﻠﻤﻮ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﮔﻮﺵ ﻣﻴﺪﻡ
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺎﺗﺘﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻥ
ﺑﺎ ﺍﺷﺘﻴﺎﻕ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﺪین.

آقای حسین بیات:

سلام ، من نتونستم کل سی دی هاروببینم ولی چندقسمت که دیدم وگوش دادم فوق العاده است وکارتون حرف نداره من تبدیل به mp3 کردم وداخل ماشین هم گوش میدم واقعا عالیه وخیلی زحمت کشیدید دستتون درد نکنه هرچی فیلم اینطوری تولیدکردید من خریدارم .

آقای جمشیدی

سلام،

من ۵ قسمت از دی وی دی اول را کار کردم، با اینکه لیسانس زبانم، دی وی دی های شما را معادل یک ترم کامل دانشگاه میدونم. پیشنهاد دارم در زمینه ی خبر هم کار کنید.

آقای علی آذری: