آموزش زبان انگلیسی

طبقه بندي هاي فرزند

آموزش زبان انگلیسی و فیلم های کوتاه

آموزش زبان انگلیسی و فیلم های کوتاه

دوستان در این قسمت مجموعه ای از فیلم های کوتاه به همراه یک فایل PDF کمکی ، برای شما آماده شده تا در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کنیم. ما در اینجا با روشهایی منحصر به فرد به آموزش زبان انگلیسی میپردازیم.

نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

در این قسمت نرم افزارهای فوق العاده مفید و کاربردی رو در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

از آنجایی که 95 % سیستم عامل های موبایل ها و تبلتها اندروید است ، تصمیم گرفتیم قسمتی برای دانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی براتون آماده کنیم. تقریبا همه ی ما همه جا تبلت یا گوشیمون همراهمون هست ، پس میتونیم خیلی راحت ازین نرم افزارها استفاده کنیم. یادتون نره که کماکان داشتن ورودی قایل فهم (میتونید مقاله مربوط رو در سایت بخونید) به مراتب قوی تر از هر جیز دیگه ایست. 

آموزش زبان انگلیسی و سخن بزرگان

آموزش زبان انگلیسی و سخن بزرگان

یکی از اصول یادگیری هر زبانی اینه که ببینیم مردم اون کشور چطوری از زبان مادریشون استفاده میکنند، چه کلماتی رو کجا استفاده میکنند و با چه معنا و مفهومی. چه تفکراتی دارند و افکارشون رو چجوری بیبان میکنند، چی بهتر ازینکه سراغ آدمهای بزرگ بریم و از جملات اونا، هم زبان انگلیسی یاد بگیریم ، هم یه چیزی که به درد زندگیمون بخوره . 

مطالب خواندنی کتاب گینس

مطالب خواندنی کتاب گینس

این قسمت فک نکنم به توضیح نیاز داشته باشه . یکی از مهمترین اصولی که در یادگیری به ما کمک میکنه، خواندن مطالبی است که برای ما جذاب باشه و ما اون مطالب رو بخاطر جذابیتشون و نه به خاطر مثلا حفظ لغت یا تمرین گرامر بخونیم. مطمئن باشید که در این قسمت کلی مطلب جالب پیدا میکنید که میخواید همشون رو بخونید و مطمئن باشید کلی در پیشرفتتون در زبان انگلیسی تاثیر گذار خواهد بود.

Comic Books

Comic Books

کامیک بوک ها کتابهای جذاب و سرگرم کننده ای هستند که واقعا آدم دوست داره همه ی کتاب رو تا آخر همون دفعه ی اول بخونه. این کتابها کوتاه و به همراه یک عالم تصویر جذاب و سرگرم کننده نوشته میشوند و طرفداران بیشماری در سرتاسر دنیا دارند.

آموزش زبان انگلیسی از طریق داستانهای کوتاه Short Stories

آموزش زبان انگلیسی از طریق داستانهای کوتاه Short Stories

 

یکی از بهترین راه های آموزش زبان انگلیسی، معرفی کتابها و داستانهای قشنگ به زبان آموزان است. به طوری که شما برای خواندن داستان و نه برای حفظ لغت و... داستان رو بخونید. اینجا ما براتون داستانهای قشنگی گردآوری کردیم که مطمئنا در یادگیری زبان انگلیسی بهتون کمک خواهد کرد.

آموزش زبان انگلیسی و زندگینامه ی بزرگان

آموزش زبان انگلیسی و زندگینامه ی بزرگان

 

یکی از راههای جذاب یادگیری زبان انگلیسی و آشنایی با فرهنگ اون مردم، خوندن زندگینامه ی افرادیست که در اون جامعه مطرح و مورد احترام هستند. در اینجا سعی کردیم تا بیوگرافی های اون شخصیت ها رو براتون گردآوری کنیم.

مطمئنا از خوندنشون لذت خواهید برد.

آموزش زبان انگلیسی با داستانهای خنده دار

آموزش زبان انگلیسی با داستانهای خنده دار

مجموعه ای جالب از داستانهای خنده دار کوتاه به همراه توضیحات و نکاتی برای یادگیری زبان انگلیسی.

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی

در این قسمت به تقاضای کاربران به آموزش نکات مختلف گرامر زبان انگلیسی پرداخته ایم. حتما برای شما مفید و پرکاربرد خواهد بود.

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

در این قسمت به اشتباهات رایجی که در حین یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان پیش میاد میپردازیم. به ویژه نگاهی داریم به مشکلات فارسی زبانان و اشتباهات رایج ما ایرانی ها.

آموزش زبان انگلیسی - فعالیت های روزانه

آموزش زبان انگلیسی - فعالیت های روزانه

در این قسمت به آموزش تمامی فعالیت های روزانه میپردازیم و یاد میگیریم چطور کارها و فعالیت های روزانه ی خود را به انگلیسی بگوییم. در این بخش از کتاب آموزشی Everyday Activities  استفاده خواهیم کرد.

تماس با ما

 

ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید                   همراه :09360320088   
   آموزش زبان انگلیسی09360320088