آموزش زبان انگلیسی

نقش زبان انگلیسی در دنیای ما

 

 

 

دنیای امروز زبان انگلیسی رو یه زبان جهانی میدونه چرا که هیچوقت زبانی به این گستردگی تو دنیا وجود نداشته، که مثل زبان انگلیسی توسط این همه آدم صحبت بشه. طبق آماری که از ویکی پدیا گرفتم برای حدود 330 میلیون نفر انگلیسی زبان اولشون هست، برای حدود 150 میلیون نفر زبان دومشون هست. ( زبان اول مثل فارسی برای ما ایرانی هاست، ما زبان دوم نداریم در ایران. اما یه سری کشور ها زبان دوم دارند، مثلا کردها، ترکها و لرهای عزیز، شاید بشه گفت زبان دومشون اونا هستند، کردی و ترکی و لری). اما در کل تخمین زده میشه حدود یک میلیارد و هشتصد میلیون نفر تو دنیا انگلیسی صحبت خواهند کرد در آینده ای خیلی نزدیک که شاید الانم شده باشه. ( من هم انگلیسی می حرفم اما انگلیسی یه زبان خارجی حساب میشه برام، نه زبان اول یا دومم). این ارقام هرروز در حال بیشتر شدنم هست. زبان انگلیسی نقش فوق العاده مهمی تو دنیای تمام ما بازی میکنه، و یکی از عوامل اصلیه تمام پیشرفتهاست. ). برای مطالعه ی مقاله ی اصلی اینجا کلیک کنید.

گذشته ازاینها، هر سه سال علم جهان سه برابر میشه و 80% این علم تولید شده به زبان انگلیسی هست. یعنی علنا کسی که انگلیسی بلد نباشه حداکثر به 20 % دانشی که در جهان هست دسترسی داره ( گفتم حداکثر اما امکان نداره به 20% دسترسی داشته باشه. چرا که اون 20 % به تمام زبانها به جز انگلیسی هست. یعنی اسپانیایی، فرانسه و چه و چه و چه ....) و کسی که انگلیسی بلد هست حداقل به 80% این دانش دسترسی داره. این دیگه یه حقیقتی هست که اگه کسی بخواد استفاده ی کامل از اینترنت ببره و ازش واقعا استفاده کنه باید به انگلیسی مسلط باشه. تستش  کار سختی نیست. کافیه یک موضوع رو به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی سرچ کنید و نتیجه رو ببینید.

این نشون میده که زبان انگلیسی حالا حالا هااااااا قراره رشد کنه و بیشترو بیشتر مورد استفاده قرار بگیره. اینجا قراره که شما همه چیز رو یاد بگیرید و با چشم باز شروع به یاد گیری کنید.

تا بعد...

 

 

 

 

 

 

خوانندگان ارسال نظر در

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرات شما با تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود
شرایط و وضعیت.

تماس با ما

 

ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید                   همراه :09360320088   
   آموزش زبان انگلیسی09360320088