آموزش زبان انگلیسی

بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی

کدام متد بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی است؟

  • این آخرین مقاله برای این سری از مقالاتم هست. برای جواب به این سوال بذارید براتون یک مثال بزنم. کسی که در یک ورزشی حرفه ای شده ، مثلا در ورزش ژیمناستیک. این شخص می تونه تمام حرکات ژیمناستیک رو انجام بده. با دار حلقه میتونه کار کنه، با خرک میتونه کار کنه، رو زمین میتونه تمام حرکات رو بزنه و خیلی سطح بالایی داره. این شخص برای بهتر شدن نیاز به چه تمرینی داره؟ حالا کسی رو در نظر بگیرید که برای اولین بار اومده باشگاه ژیمناستیک . تازه ثبت نام کرده. آیا میتونه مثل اون قهرمان ژیمناستیک تمرین کنه؟ یا اینکه آیا اون قهرمان ژیمناستیک میتونه مثل این آدم تازه کار تمرین کنه؟ مطمئنا جوابتون منفی هست. چرا که همچین چیزی شدنی نیست. یک مربی خوب تصمیم میگیره که هر کدوم ازین 2 ورزشکار چطور باید تمرین کنند که هرروز بهتر از روز قبلشون بشن.
  • من همیشه نقش خودم رو مثل نقش یک مربی میبینم و در کلاسهای خصوصیم تقریبا از تمام این متدها ،بسته به نیاز زبان آموزان، استفاده میکنم تا اونا بتونن به بهترین نحو ممکن زبان رو یاد بگیرند. تمام آدمها متفاوتند و نیازهاشون هم متفاوته پس نمیشه یکی از این متدهارو بعنوان بهترین انتخاب کرد. بهترین متد دنیا مخلوطی از تمام این متدهاست که باید در مراحل مختلف یادگیری به انواع مختلفی استفاده بشه. اگر دوست داشتید با من کلاس خصوصی داشته باشید، می تونیم توی تهران و کرج کلاس حضوری داشته باشیم و اگر شهرهای دیگه تشریف دارین میتونیم کلاس آنلاین داشته باشیم. خوشحال میشم بتونم در یادگیریتون کمکتون کنم.
موفق باشید و شاد
محمدحسین میرزاده

خوانندگان ارسال نظر در

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرات شما با تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود
شرایط و وضعیت.

تماس با ما

 

ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید                   همراه :09360320088   
   آموزش زبان انگلیسی09360320088