آموزش زبان انگلیسی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی در کرج

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج

وقتی وارد سایت آقای استیو کافمن (که حدودا 15 زبان رو بلدند) میشید، ایشون میگن که "هیچکسی نمیتونه به شما یک زبان رو یاد بده، شما باید خودتون یادش بگیرید". اما چجوری؟!

من محمدحسین میرزاده هستم و احتمالا با خوندن مقالات و دیدن ویدئو های آموزشی سایتم، متوجه شدید که در رابطه با آموزش زبان انگلیسی ، نظر من با بقیه ی مدرس ها فرق داره. 

من بعد از چندین سال تدریس در آموزشگاههای مختلف بعنوان تیچر و هدتیچر دیدم که زبان آموزها بعد از چندین ترم و بعضا حتی چندین سال به اون چیزی که میخوان نمیرسن. علت این داستان هم مدرس ها نبودند.

استفاده از کتابهای رایج آموزشگاهی یکی از ضعیفترین (و در عین حال پرسود ترین) روشهای آموزشی است. وقتی که با شاگردهای کلاس های خصوصیم از روشهای دیگه ای استفاده کردیم، دیدیم که خیلی خیلی سریع تر زبان آموزها ، زبان رو یاد میگیرند و متوجه شدم که یک عالم باورها و ترسهای غلط در ذهن زبان آموزان وجود داره که تا مرتفع نشه، زبان آموزان با زبان آشتی نمیکنند. ولی وقتی این باورها، ترس ها و باورهای غلط از بین میرن و وقتی ما با هم از بهترین منابع، یعنی منابع واقعی برای یادگیری استفاده میکنیم، سرعت یادگیری به میزان چشمگیری، افزایش خواهد یافت.

وقتی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی وارد یک کلاس میشم، به زبان آموزها میگم که بهترین مربی دنیا میتونه بهترین روشها و بهترین برنامه ها رو در اختیار شما قرار بده ولی کسی که باید با اون برنامه ها و روشها تمرین کنه شما هستید.

شما بهترین روشها رو خواهید داشت،بهترین منابع رو خواهید داشت، بهترین برنامه رو خواهید داشت، بهترین کمک رو خواهید داشت و بهترین پاسخگو به سوالاتتون رو، حالا باید تلاش کنید و زبان رو یاد بگیرید. Smile

من به شما یاد میدم که چطور از زبان انگلیسی استفاده کنید، بتونید هر کتابی رو که میخواید به انگلیسی بخونید و متوجه بشید، بتونید هر چیزی رو گوش بدید و متوجه بشید، بتونید به انگلیسی بنویسید و با انگلیسی زبان ها براحتی صحبت کنید و از پس هر امتحانی بر بیاید.

جلسه ی اول کلاسهام برای تعیین سطح و برای آشنایی من با شما، و شما با شیوه ی تدریس من بصورت رایگان برگزار خواهد شد. 

اگر شما در کرج زندگی میکنید، برای هماهنگی شروع کلاسهای آموزش خصوصی زبان انگلیسی که در کرج بصورت حضوری ( و دیگر شهر ها بصورت آنلاین) برگزار میشه، با من تماس بگیرید:

09360320088

 

جلسه ی اول کلاسها رایگان خواهد بود و بعد از آن هزینه ی کلاسها جلسه ای 60 هزار تومان خواهد بود. 

 

موفق باشید و شاد

محمدحسین میرزاده

 

خوانندگان ارسال نظر در

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرات شما با تایید مدیریت قابل نمایش خواهد بود
شرایط و وضعیت.

مردم در این گفتگو

تماس با ما

 

ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید                   همراه :09360320088   
   آموزش زبان انگلیسی09360320088